KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 10603351
nr 1060 3351
Oscar Cleve
(1906-1991), Sverige
Gouache, 2 st. Oscar Cleve (1906-1991), 18x25 + 22x20, signerade
Oscar Cleve, svensk tecknare född 1906, död 1991.
Utrop:
800 kr
Såld:
150 kr
måndag 3 oktober 2016
kl 18:49:47
100 kr
Gouache